DENİZ YILDIZI DERNEĞİ 8 KİŞİLİK AİLENİN EVİNİ YENİLENİYOR..

DENİZ YILDIZI DERNEĞİ

8 KİŞİLİK AİLENİN EVİNİ YENİLENİYOR

   Deniz Yıldızı Derneği, yoğun kış şartlarıyla birlikte oldukça zor şartlarda yaşamaya çalışan 6 çocuk, 8 kişilik aileyi ziyaret ederek yenilecek olan ev ile ilgili çalışmaları başlattı.

   Daha önce de yardımseverlerin katkıları ile yapılan evde; dış kapı, iç kapılar, tavan kaplama, yer döşemesi, banyo tuvalet seramik, fayans mutfak tezgahı ve boya badana işleriyle inşaat bölümü tamamlandıktan sonra evin içinin beyaz eşya, mobilya, yatak odası, mutfak eşyaları ile çocukların çalışma ortamları düzenlenecek.

    Başkan Emine Acar, yoğun kar yağışı ve hava şartları uygun giderse yaklaşık bir ay içinde yenilenecek evin inşaat ile ilgili çalışmalarını tamamlamak istiyoruz. Sonra on beş gün içinde de içinin eşyalarını tamamlayacağız. Bu ailemize katkı vermek isteyen yardımseverlerimiz Deniz Yıldızı Derneğimizden bize ulaşabilirler. Bu çalışmanın rehberi Muhtar Ali Yılmaz, Bursa'dan dernek başkanı Kemal Bodur'dur. Yardımseverlerimizden  Espiye'den Abdullah Akkaya, Zeki Şagar, Ömer Anaç, Almanya'dan Metin Şen, Bursa'dan Birol Çiçek İstanbul'dan Erol Bekdemir, Hakkı Toy, Fikret Can, Giresun'dan Sadık Murat Teker, Metin Tütüncü, Leyla Acar'a çok teşekkür ediyorum. İnşallah çok kısa bir süre içinde bir deniz yıldızını daha denize indireceğiz dedi. 13.02.2017

 

 

 

 

Okunma : 713 | Eklenme : 13.02.2017
©Copyrights 2010-2018